Zapraszamy na Przerób-my vol. 2 – piknik upcyklingowy

0

W weekend 2 i 3 września 2017 r. piknik upcyklingowy Przerób-My ponownie zagości na Placu Vogla w Warszawie.

Wydarzenie gromadzi rzemieślników – rękodzielników tworzących unikatowe produkty oraz wystawców tworzących w oparciu o ideę upcyclingu. Też tam będziemy! Podczas Przerób-My do dyspozycji uczestników będą trzy strefy.

Strefa Ekspercka

W tej strefie goście będą mogli zadać naszym specjalistom pytania na temat sztuki upcyclingu, renowacji i przerabiania przedmiotów oraz skonsultować własne pomysły i zapoznać się z warsztatem pracy naszych ekspertów. Swoją wiedzą dzielić się będzie między innymi znany i lubiany eko-stolarz Yan Cieśla, a drużyna Oddam Odpady przybliży sekrety kompostowania w mieście.

Strefa Warsztatowa

Zapewniamy atrakcyjną, kreatywną rozrywkę dla dzieci i dorosłych dzięki współpracy z doświadczonymi animatorami warsztatów upcyklingu. Udział w warsztatach jest bezpłatny i bez zapisów.

przerob-my-2-warsztaty

Strefa Kiermaszu

W tym miejscu można obejrzeć i kupić prace bezpośrednio od Projektantów. Na gości czekają też prezenty za zakupy, food truck z pysznymi pierożkami, pokazy baniek oraz poczęstunek w postaci soczystych polskich jabłek.

O Przerób-My

Pikniki Przerób-my są organizowane przez twórców platformy Pimpit we współpracy z ART Market Poland – Concept Store. Ich celem jest popularyzacja rzemiosła, rękodzieła i upcyklingu – ponownego, kreatywnego wykorzystywania niepotrzebnych rzeczy.

Wydarzenie organizowane jest na parkingu centrum handlowego Plac Vogla w warszawskim Wilanowie, pod dużymi namiotami targowymi.

Więcej informacji
Wydarzenie na facebooku

Dla wystawców

Jeśli chcesz pokazać lub sprzedawać swoje prace podczas pikniku, zapoznaj się z warunkami i wypełnij formularz dostępny na stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ