Rozmawiamy o kompostowaniu w mieście podczas Przerób-my na wiosnę

0

W weekend 17-18 marca 2018, w godzinach 11:00-18:00 zapraszamy na czwartą, wiosenną edycję pikniku Przerób-My organizowanego przez platformę Pimpit.pl. Tym razem spotkamy się w Centrum Kreatywności na warszawskiej Pradze przy ul. Targowej 56. Podczas Przerób-My do dyspozycji uczestników będą trzy strefy:

Strefa Ekspercka
Wydarzenie koncentruje się wokół strefy Ekspertów, gdzie specjaliści z różnych dziedzin jak  design, rękodzieło, eko stolarka czy upcykling, prezentują tajniki swojego warsztatu pracy.
W tej strefie goście będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Ekspertów oraz zadać naszym specjalistom pytania na temat sztuki projektowania, upcyklingu, przerabiania przedmiotów czy tworzenia biżuterii oraz skonsultować własne pomysły.

Strefa Warsztatowa
Strefa Warsztatów jest ściśle powiązana ze Strefą Ekspercką. Dzięki współpracy z naszymi Ekspertami oraz doświadczonymi animatorami warsztatów upcyklingu zapewniamy atrakcyjną, kreatywną rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

Strefa Kiermaszu
W tym miejscu można obejrzeć i kupić prace bezpośrednio od Projektantów. Na gości czekają też prezenty za zakupy.

Oddam Odpady o kompostowaniu w mieście

W niedzielę 18-go marca o godzinie 15:30 zapraszamy na spotkanie o kompostowaniu w mieście. Kaśka opowie czym jest, a czym nie jest kompostowanie, dlaczego warto to robić, jak kompostować w mieszkaniu i przy bloku. Nie zabraknie podpowiedzi jak oddolnie popularyzować ruch miejskiego kompostowania.

Wstęp na Przerób-My dla gości jest BEZPŁATNY

 

 

Cały tydzień warsztatów

Zanim nadejdzie weekend z „Przerób-My na wiosnę ” zachęcamy Wad do udziału w warsztatach prowadzonych przez Twórców i Przetwórców przez cały tydzień poprzedzający Wydarzenie. Zajęcia odbędą się w klimatycznych piwnicach Centrum Kreatywności Targowa. Program i zapisy na stronie organizatora.
 

O Przerób-my vol.4

Piknik Przerób-my na wiosnę vol.4 jest organizowany przez twórców platformy Pimpit. Jej celem jest popularyzacja rzemiosła, rękodzieła i upcyklingu – ponownego, kreatywnego wykorzystywania niepotrzebnych rzeczy.
 

Przydatne linki

Wydarzenie na Facebooku
Formularz zgłoszenia dla Wystawców
Organizatorem wydarzeń Przerób-My jest portal Pimpit.pl
Projekt Wielkie Kompostowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ