Warszawa

czerwiec 2016

 

We współpracy z agencją VML zorganizowaliśmy cykl warsztatów upcyklingu w ramach kampanii #HMconsciuos marki H&M. Warsztaty odbyły się w ReLove Spot na Placu Defilad w Warszawie.
Uczestniczyliśmy także w procesie przygotowania kampanii, wspierając organizatorów wiedzą merytoryczną dotyczącą recyklingu oraz opracowania koncepcji działań w strefie.

W ramach kampanii przeprowadziliśmy warsztaty:
• ozdabiania recyklingowych doniczek z butelek PET
• tworzenia wiszących, hydroponicznych farm okiennych; warsztaty były poprzedzone wykładem wykładem merytorycznym z zakresu hydroponiki; natomiast instalacja, która była efektem warsztatów, zawisła w ReLove Spocie, wzbudzając duże zaciekawienie przechodniów.
• szycia toreb ze zużytych banerów reklamowych dostarczonych przez H&M
• tworzenia recyklingowej biżuterii w ramach weekendu ReWear (nigdzie indziej nie piszesz o weekendach, ja bym to wywaliła w ramach jakiego weekendu)

Z okazji konferencji prasowej inaugurującej kampanię wykonaliśmy ręcznie doniczki z wygrawerowanym logo marki. Doniczki przetworzone ze szklanych, niezwrotnych butelek, wraz z sadzonkami roślin przeznaczone zostały na upominki dla jej uczestników.

 

#hm #hmrelovespot #hmreloveit #hmconscious #regrow #warsztaty #ogrodyhydroponiczne #placdefilad #warsaw #jakobkosel Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra Borowicz (@aleborowi)

#hmconscious #hm #warsaw #anaflowers

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @art_is_hard_

#hmconscious Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sandy Lachassagne (@slachassagne)

Dziś Warszawa będzie nasza #stepcloserteam #hmconscious #hmconsciousexclusive #lovewarsaw #upcykling @misiapanda

Film zamieszczony przez użytkownika Paulina Chrabąszcz (@be.witty)

UDOSTĘPNIJ